Zubná ambulancia

MUDr. Marek Šupler

Dôležitý oznam!

Ošetrujeme v normálnom režime, ale ešte s obmedzeniami. Ak sa chcete objednať, alebo máte akútny problém, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 0903 375 205 v pracovných dňoch medzi 8:00 a 16:00.
Ak budeme pracovne vyťažení a na telefonát nebudeme odpovedať, kontaktujte nás formou SMS. My Vám spätne zavoláme a dohodneme sa na presnom termíne ošetrenia.

Ďakujeme

Filozofia

Pod vplyvom súčasnej situácie sme sa spoločne zamýšľali, ako Vám čo najlepšie a bez rizika poskytnúť zdravotnú starostlivosť. Aj v minulosti sme dodržiavali prísny hygienický režim, no príchodom pandémie koronavírusu, sme museli tieto hygienické opatrenia ešte sprísniť a prispôsobiť fungovanie našej zubnej ambulancie súčasným požiadavkám.

Čo sa zmenilo? Aby sme sa vyhli stretávaniu sa pacientov v priestoroch ambulancie, každého objednávame na presný termín. Ošetrujeme v jednorázových, celotelových oblekoch a používame respirátory, ktoré chránia Vás a aj nás. Po ošetrení ambulanciu musíme vydenzifikovať ešte detailnejšie, vzduch a povrchy ošetriť oxidačnými dezinfekčnými prostriedkami a zároveň použiť germicídne žiarenie. To všetko určitý čas trvá a preto sme sa rozhodli pre efektívnejšie využitie času Vášho ošetrenia. Po dohode s Vami sa budeme snažiť využiť čas na Vaše ošetrenie čo najefektívnejšie, čo znamená, že v kresle strávite o niečo dlhší čas ako ste boli zvyknutí, ale reálne ošetríme viac zubov v jednom sedení.


Cenník

Naše ceny sa odvíjajú od kvality práce, používaných materiálov a v cene sú zahrnuté náklady na celkový chod a čo najnovšie vybavenie zubnej ambulancie, pretože sa chceme o vaše zuby postarať podľa najnovších overených medicínskych poznatkov.

PLOMBA

100 - 150 Eur
  • Cena plomby záleží od veľkosti a náročnosti zhotovenia
  • Cena zahŕňa anestéziu a ošetrenie s koferdamom

DENTÁLNA HYGIENA

od 60 Eur
  • Pieskovanie + 30 Eur
  • Fluoridácia + 15 Eur
  • Inštruktáž dentálnej hygieny + 15 Eur

KORUNKA

od 290 Eur
  • Kovokeramická korunka 280 Eur
  • Celokeramická korunka 390 Eur
  • Estetická keramická fazeta 390 Eur

Náš tím

My všetci sa staráme o Váš úsmev a zdravie Vašich zubov

MUDr. Marek Šupler, MPH

ZUBNÝ LEKÁR

MDDr. Viktor Rastislav Zbořil

ZUBNÝ LEKÁR

Bc. Monika Bieliková

DENTÁLNA HYGIENIČKA

Mgr. Žaneta Blišáková

ZDRAVOTNÁ SESTRA - ZUBNÁ ASISTENTKA

Swen Jurkin

ASISTENT

ORDINAČNÉ HODINY:

Po - Pia:    8:00 - 12:00 / prestávka na obed / 13:00 - 16:00


We also speak English!


© Copyright 2020 Mojzubar - All Rights Reserved